Szakkörök

Apáczai Csere János Általános Iskola

Szakkörök megnevezése Foglalkozás vezetőjének neve
matek szakkör Ribárszki Anna
angol szakkör Silye Laura
tömegsport Kovács-Ági Gergely
furulya szakkör Szabó Józsefné

 

Bolyky Tamás Általános Iskola

Szakkörök megnevezése Foglalkozás vezetőjének neve
futball Albert Csaba
atlétika
szivacskézilabda
kézilabda
informatika Antal Norbert
matematika Elekné Holló Hilda
tánc Elekné Holló Hilda
játékos sportverseny Ivádyné Csépányi Enikő
játékos sportverseny Vadné Énekes Erika
természetismeret Juhász Pálné
ének Keresztfalviné Németh Barbara
német nyelv Lukácsné Zimán Katalin
angol nyelv Medvéné Kovács Ágnes
judo Marcinkó Donát
matematika Pappné Barta Antónia
kémia Pappné Barta Antónia
magyar nyelvi Póczos Lóránt

 

Csépányi Általános Iskola

Szakkörök megnevezése Foglalkozás vezetőjének neve
Kézműves szakkör Vanczákné Kubis Réka

 

Ózdi Petőfi Sándor Általános Iskola

Szakkörök megnevezése Foglalkozás vezetőjének neve
Angol nyelvi szakkör Rási Krisztina
Háztartástan szakkör Rusznyák Jánosné
Rajz szakkör 5-8 osztálynak Csépányi Beáta
Rajz szakkör 1-4 osztálynak Dr, Kiss Zoltánné
Informatika szakkör Csépányi István
Újságíró szakkör Antalné Bárdos Eszter
Dráma szakkör Hossó Gáborné

 

Sajóvárkonyi Általános Iskola

Szakkörök megnevezése Foglalkozás vezetőjének neve
ISK-asztalitenisz Cseh Ágoston
környezetvédő Dudásné Hangonyi Judit
kézműves Tuzáné Gál Gabriella
kézműves Vámosné Varga Krisztina
ISK tömegsport Varga Attila
ISK-labdarúgás Varga Attila
cigány kulturális tevékenység Varjánné Nyilas Krisztina
informatika-alsósoknak Lukács Béla
informatika-felsősöknek Varga Béla
népitánc és népi gyermekjátékok Szamosiné Elek Noémi

 

Újváros Téri Általános Iskola

Szakkörök megnevezése Foglalkozás vezetőjének neve
Báb Kochan Judit
Mazsorett Zsámbok Bettina
Angol Varró Katalin
Anyanyelvi Ternai Csaba
Matematika Kallóné Endrész Gabriella
Színjátszó Kocska Orsolya
Informatika Kökényné Szendrei Szilvia

 

Vasvár Úti Általános Iskola

Szakkörök megnevezése Foglalkozás vezetőjének neve
Helytörténeti Ujvári Balázs
Történelem ifj. Hák Sándor
Vöröskereszt Papliczkyné Mester Mária
Tánc- és dráma Hamar Szilárdné / Bánné B. Zsuzsanna
Énekkar Hamvas Rita
Kézműves Vranovics Károlyné/ Alberti József
Alsós színjátszó Kovácsné B. Mária/ Zsigrayné B. Eszter
Kerámia Vécsei Katalin
Orosz nyelv Pukkel Judit

 

Tehetséggondozó Központ

Szakkörök megnevezése Foglalkozás vezetőjének neve
trükkös tudomány Faragóné Szemán Kitti
természetism. -könyvtár Ujvári Balázs/ Hamvas Rita
játék hatalma Csikász Judit
sakk, matemat. logika Csikász Judit